Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому завершуємо тиждень хорошою новиною.

Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях. Серед нагороджених лідерів – люди, які створили  ГО «Бізнес-Варта» – організацію, що протидіє рейдерству та  ГС «Асоціація «Бізнес-Варта», як проукраїнське об’єднання  бізнес спільноти та асоціацій, задля спільної синергійної роботи в різних галузях економіки та профільного захисту бізнесу задля його зміцнення та розвитку.

Отже, вихваляємося!

НОМІНАЦІЯ «ЛЮДИНА РОКУ  – 2019 НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ»:

Перше місце надано  

  • Шоті Хаджишвілі –  Співзасновнику та директору компанії  RISOIL S.A. , члену Ради ГО «Бізнес-Варта»

Згідно з проведеним аналізом роботи водного транспорту в Україні за 2019 рік перше місце, за принципом голосування авторитетної комісії до складу якої входять експерти, що є керівниками підприємств лідерів галузі Шоту Хаджишвілі обрано переможцем «за активну громадянську позицію», «протидію будь-яким проявам корупції в морській галузі України» та «боротьбу з пасивністю Міністерства інфраструктури й непрофесійністю кадрів Морської адміністрації, відстоювання інтересів корабельних агенцій». Експертами також відмічено  «успішний розвиток портової інфраструктури» та «розвиток олійно-зернового комплексу в Чорноморському порті».

«Окрім беззаперечного розвитку потужностей власної компанії у 2019 році, він не залишає ідеї побороти корупцію в портах. Впевнено йде до загальної мети» – зазначили експерти.

До теми: Про складності роботи експортних терміналів 

Бронзу між собою розділили

За «запуск Морської палати України» та «зусилля по консолідації морської спілки в напрямку реформування галузі та за активну роботу Морської палати як «рупора» морського бізнесу». За «принципову позицію в протидії негативним проявів в життєдіяльності галузі», «мобілізацію морського суспільства» та «системну роботу по висвітленню проблем галузі та конструктивні поради по їх вирішенню».

До теми: Ні корупції на морському транспорті 

  • Іван Ніякий, – директор компанії «Транс шип – Сервіс», Президент Морської Палати України, експерт морської галузі «Асоціація «Бізнес Варта».

 

До теми:МОРСЬКА ГАЛУЗЬ: РЕВАНШ СИСТЕМИ, ЗРОСТАННЯ КОРУПЦІЇ ТА ТИСКУ НА БІЗНЕС

Його експерти виділили «за цілеспрямованість і нетерпимість до корупції», «за небайдужість та сміливість і готовність взятися за реформування одного з найбільш корупційних галузевих відомств – Морської адміністрації», «антикорупційну діяльність», а також «за боротьбу з корупційними схемами екологів».

Почесне п’яте місце отримав  

  • Андрій Івановчлен Президії  Асоціація «Бізнес Варта»,  Голова Групи Компаній «Трансшип».

За «принципову та послідовну позицію зі створення позитивних умов ведення бізнесу в Україні», як людина котра проявляє «активну позицію в боротьбі з маразмом в галузі» та за виробничу діяльність – «відродження експорту зернових з Бессарабії через Дунайські проти» отримав

Лідери номінації, будуть нагороджені пам’ятним знаком «Людина року -2019 на водному транспорті України».

НОМІНАЦІЯ «ДОСЯГНЕННЯ РОКУ»

У номінації «Досягнення року» п’ятірку лідерів закрила

  • Морська Палата України, яка об’єднала в свій час бізнес- спільноту морської галузі, а на початку 2020 року спільно з ГО «Бізнес-Варта» заснували Асоціацію «Бізнес-Варта».

Одним з експертів було написано, що «об’єднання морської спільноти завдяки Морській Палаті України, вплинуло на кадрові перестановки в галузі», внаслідок чого «відбулися позитивні для морської галузі зрушення», а «корупційна структура стала вразливішою».

Варто згадати, що під час минулорічного нагородження, яке супроводжувалося урочистою церемонією, ми були присутніми, а наші члени вкотре номіновані.  

Та по завершенню церемонії взяли участь у конференції на тему: «Ні корупції на морському транспорті»

До теми: Морський бізнес б’є на сполох

На сьогодні, Національний морський рейтинг, що підбиває підсумки роботи лідерів морської галузі 13 рік поспіль, є однією з найбільш масштабних майданчиків, що відстежують тенденції розвитку галузі, взаємодію керівників підприємств з чиновниками. Головні критерії визначення переможців – професіоналізм і реальні досягнення. Об’єктивний і неупереджений принцип підведення підсумків – ось це головний показник конкурсів такого рівня. Визнання завойовується працею і схвалюється морським співтовариством.

Проведення Національного морського рейтингу видавництвом «Порти України», підтримують Міністерство інфраструктури України та профільні асоціації. Мета Національного морського рейтингу України відображає його логотип – «Морський вибір України». Місію організатори НМУ бачать як інформаційну підтримку морського співтовариства, націленого на повноцінну реалізацію Україною свого морського, водного потенціалу.

Представники Асоціація «Бізнес Варта» попри наявні труднощі у галузях, демонструють найвищі показники розвитку та щорічного зростання. Своєю професійною та життєвою позицією, вони формують підґрунтя для захисту активів бізнесу, сприяння реалізації інвестиційних проектів та зростання економіки,  – як логічний наслідок.

Пишаємось досягненнями тих хто поруч з нами! Асоціація «Бізнес Варта» – спілка лідерів провідних галузей економіки України, досвід та авторитет яких визначають на найвищому рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *