Палкі промови про реформування правоохоронних органів вже проїли мозок українцям. Сказати, що нічого не робиться – не можна. Але коли трапляються ситуації на кшталт рейдерського захоплення Братського маслопресового заводу (ТОВ «НЕСТ»), а також коли бачимо наслідки, хочеться кричати: «Поліція! Прокуратура! Слідчі! Ви взагалі існуєте?».
З 2017 року підприємство під контролем рейдерів. З тих пір ми маємо постійне затягування розслідування, відсутність збоку правоохоронних органів дій, що передбачені законодавством, як обов’язкові, розкрадання майна заводу, махінації злочинців з поверненням ПДВ і багато інших ганебних подій. При цьому, юристи і правозахисники чітко визнають – якби хоча б частково відповідні установи виконали законні вимоги потерпілих, судів, слідчих ГСУ, то підприємство вже давно повернулося б до реальних власників, а рейдери чекали б вже на суворе покарання.
Сьогодні на ТОВ «НЕСТ» злочинці відверто «пиляють» і вивозять обладнання. Про це поінформовано правоохоронні органи на всіх рівнях, але ситуація не змінюється!
Нагадаємо про ключові наслідки неефективності діяльності різних структур. Цю інформацію ми неодноразово оприлюднювали на Антирейдерських форумах, у ЗМІ, на власних сторінках тощо. Справу брали під особистий контроль чиновники різних рівнів, але знову маємо «але»…
Ще раз підкреслимо, якби не було цих ганебних недопрацювань чи, можливо, навіть саботажу, справа не тягнулась би вже два роки, а майно зухвало не розкрадалося б!





