Усі напрацьовані на ІІ Антирейдерському форумі кроки потрібно якнайшвидше втілювати у життя. Голова Ради ГО “Бізнес-Варта”, народний депутат України Іван Мірошніченко оцінив захід, як ефективний і продуктивний. На жаль, велика увага до Форуму у першу чергу є свідченням того, що проблема рейдерства глибоко вже вгризлася в бізнес, і її можна побороти лише через об’єднання і спільний тиск на відповідальні державні органи.
