“Активна боротьба Нотаріату за свої права тільки розпочинається!” – Ольга Оніщук

Нотаріат розпочинає активний захист своїх прав!
25 лютого нотаріуси з усієї країни провели акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів.
Перший віце-президент Нотаріальної палати України Ольга Оніщук в інтерв’ю розповіла:

  • Чому Нотаріат вийшов на мирний мітинг?
  • Які вимоги висунув Нотаріат до Кабінету Міністрів України?
  • Чому Міністерство Юстиції має першим демонструвати принцип верховенства права.
  • Як Мінюст ініціює прийняття нормативного акту, яким передбачається здійснення тестування нотаріусів.
  • Як проявляється тиск з боку регулятора на приватних нотаріусів.
  • Які існують компроміси щодо законопроекту №9140
  • Чому є нонсенсом застосовувати санкції до приватних нотаріусів без диференціації – це нонсенс.
  • У чому полягає абсурдність критеріїв моніторингу приватних нотаріусів, який був запроваджений КМУ.
  • Про результати перемовин між Нотаріатом та представниками Міністерства Юстиції
  • Про ставлення нотаріальної спільноти до «чорних» нотаріусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *