Президент заговорив про поховання видатних українців: бізнес ініціював ці процеси давно

Під час привітання до Дня Незалежності України президент Володимир Зеленський заявив: «Ми починаємо процес повернення на рідну землю видатних українців, які поховані поза межами України».

Можливо, президент не знає, але в нас існує ряд недосліджених державою поховань видатних українців навіть на території власної держави!

Ми вирішили поділитися інформацією про один із проектів членів ГС «Асоціація Бізнес-Варта»: Великий льох та бізнес уже понад рік займаються пошуком поховань великих гетьманів в Україні! ГО «Фонд Великий Льох» залучив до проекту видатних істориків, археологів, духовенство.

Хочемо показати вам фото процесу – це дослідженя у Іллінській церкві у с. Суботів (Чигиринський р-н, Черкаська обл.), де за допомогою сучасної апаратури геофізики зафіксували об’єкт, схожий на склеп. Науковці припускають, що це поховання славетного гетьмана Богдана Хмельницького! За всю історію 300 літніх пошуків це найглибше дослідження імовірного місця поховання великого гетьмана. Якщо інформація підтвердиться, то українці матимуть могилу українського гетьмана Хмельницького, похованого в Україні.

Дослідження та проведення всіх наукових робіт стали можливими завдяки Олегу Бахматюку – власнику та СЕО одного із українських аграрних холдингів Ukrlandfarming PLC і компанії Smile Development та її засновнику Андрію Журжію.

Проекти направлені на відродження історичної пам’яті та відновлення історичної ідентичності України та можуть розвиватися лише з підтримкою. І цю підтримку здійснює бізнес.

Дуже добре, що президент звернув увагу на важливість повернення своєї історії та необхідності віднайдення та поховання з почестями героїв України від часів Київської Русі. Сподіваємося, що наслідком такої рішучості стане повна підтримка, створення та затвердження спеціальної державної програми та її фінансування і реалізація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *