Нотаріат розпочинає активний захист своїх прав!
25 лютого нотаріуси з усієї країни провели акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів.
Перший віце-президент Нотаріальної палати України Ольга Оніщук в інтерв’ю розповіла:
- Чому Нотаріат вийшов на мирний мітинг?
- Які вимоги висунув Нотаріат до Кабінету Міністрів України?
- Чому Міністерство Юстиції має першим демонструвати принцип верховенства права.
- Як Мінюст ініціює прийняття нормативного акту, яким передбачається здійснення тестування нотаріусів.
- Як проявляється тиск з боку регулятора на приватних нотаріусів.
- Які існують компроміси щодо законопроекту №9140
- Чому є нонсенсом застосовувати санкції до приватних нотаріусів без диференціації – це нонсенс.
- У чому полягає абсурдність критеріїв моніторингу приватних нотаріусів, який був запроваджений КМУ.
- Про результати перемовин між Нотаріатом та представниками Міністерства Юстиції
- Про ставлення нотаріальної спільноти до «чорних» нотаріусів.
