Морська галузь прагне діалогу

Не вперше вже «Бізнес-Варта» звертає увагу керівництва держави до проблем морської галузі. Зміна влади в Україні дала надію на кардинальні зміни у ставленні можновладців до цього великого кластеру бізнесу. Але час спливає, а проблеми залишаються.

Бізнес, якому краще за інших відомі існуючі проблеми, не соромиться голосно також вказувати на тих, хто конкретно ці проблеми створив, і користається ними. Чому ж, коли вся галузь вже не перший місяць обґрунтовано пояснює, чому ця, або інша особа є “зло”, їх не чують!?

Наші партнери з Морської палати України та провідні морські компанії країни підготували чергове звернення до Президента України. Причина проста: чиновники, які протягом довгого часу використовували морський бізнес виключно заради власного заробітку, продовжують свою «діяльність», гальмуючи розвиток галузі та стимулюючи відтік інвестицій з країни.

До теми: Прес-конференція “Ні корупції на морському транспорті”. Народний депутат Іван Мірошніченко

Захист бізнесу – це не лише допомога у вирішенні ситуативних проблем, а й прийняття стратегічних рішень, зокрема, кадрових. Адже саме конкретні персоналії уповноважені вирішувати, за якими правилам функціонуватиме економіка. Ці особи повинні мати відповідний фах, досвід, державницьку позицію та підтримку професійної спільноти, серед якої і для якої вони працюють.

Бізнес не вимагає якихось преференцій для себе. Він прагне діалогу. Бути почутим. Він здатен допомогти владі у напрацюванні механізмів подолання складнощів та ефективного розвитку. У своєму зверненні підприємці підкреслюють, що галузь сьогодні об’єднує близько мільйона осіб. Вони мають право бути почутими.

«Бізнес-Варта» підтримує звернення колег і зі свого боку наполягає, аби владні заяви із захисту та розвитку бізнесу якнайшвидше знаходили своє відображення у конкретних діях. У першу чергу важливо, чого прагне професійна спільнота, а не те, що можуть доносити різні улесливі чиновники, для яких посади важливіші за функції, а ручні корупційні методи управління важливіші за ефективне функціонування галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *