Чому радість не повна, якщо вас «відновили в реєстрі». Частина 2.

Першу частину читайте за посиланням:  Мін’юст і відновлене право: хочу – даю, хочу – забираю

Як постраждати від куль тих, хто захопив твоє майно, а потім ще мати перед ними борг грошовий? Це знає Харківщина. Це рейдерство в українських реаліях. Де все починається з незаконної перереєстрації прав, а закінчується… ні, ще довго не закінчується ця історія. Навіть, якщо сама заступниця міністра юстиції перед камерами скаже, що то незаконна реєстрація і своїм підписом «відмотає» все назад до щасливого, здавалося б, підприємницького життя-буття. 

До теми: Рейдери на Харківщині знахабніли настільки, що почали стрілянину по неозброєним людям! Є поранені!

У кожного наслідки від незаконної реєстрації – свої. У когось все встигають вкрасти і вивезти. Потім – шукай, встановлюй, доводь. В когось – зайдуть на об’єкт, назвуться, наприклад, «орендарями» і накрутять фіктивного ПДВ державі на кілька десятків мільйонів. А в когось – зайдуть до хати і вб’ють. А потім у родини заберуть те, що мало б перейти у спадщину. В когось вб’ють, не заберуть, зізнаються, що вбили, але… вбивцю відпустять на волю. Така біда у людей. В нас це практика. А в когось – статистика… 

До теми: Рейдери захопили агрогосподарство «Строгого О.Ф.» в Харківській області. Прес-конференція

Виходить, повертаючись до Харківщини, що якщо ти живий, і лише «заборгував», то ти ще везучий підприємець. Таким «щасливчиком» є наш Олександр Федорович Строгий з історією однорічної давнини захоплення  ФГ «Строго О.Ф.»

До теми: Рейдери на Харківщині знахабніли настільки, що почали стрілянину по неозброєним людям! Є поранені!

Поки Мін’юст приймав своє рішення, Феміда регулярно нас дивувала. Як інакше прокоментувати позицію Зміївського районного суду Харківської області від 29 липня цього року, який задовольнив позовну заяву осіб, які не ховаючись, прямо перед відеокамерами стріляли по фермерах та тих, хто прийшов їх підтримати, про те, що вони нібито були офіційними працівниками фермерського господарства. Так, вони наполягають, що були зараховані на роботу охоронцями, і вимагають тепер у власника підприємства Олександра Строгого визнати це! У того самого Олександра Строгого, по якому вони стріляли минулого року.

До темиАдвокатура для Мін’юсту або Вплив неналежної підготовки представників Мін’юсту на ефективність судового захисту законних прав та інтересів громадян і бізнесу

Звісно, жодних «стрілків» фермер на роботу не приймав. Це зробили рейдери у той час, коли знаходилися на підприємстві. І це не якесь припущення, а визнаний факт. Згадаємо ще раз, що Міністерством юстиції України ще минулого року було винесено наказ, яким  були скасовані усі реєстраційні дії рейдерів. Усі, в тому числі ті, які свідчили про призначення керівником ФГ «Слобожанські лани» (підприємство, на яке рейдери вдруге перепродали ФГ «Строгого О.Ф.») громадянина   Кійко М.М.  І саме на  ім’я цієї особи були подані заяви про прийняття на роботу «стрілків». 

До темиВідповідальність недоторканних? Заява про злочин міністра юстиції – перша. Далі буде. Ми пояснили чому.

Щодо дій цих «охоронців» сьогодні триває досудове розслідування. Усім їм  повідомлено про підозру у вчиненні злочину з приводу подій, що їх «стрілки» називають трудовими відносинами.

Але суд виносить рішення, яким підтверджує, що все-таки, вони працівники цього фермерського господарства, наслідком чого наш постраждалий мав би їм ще випалити заробітну плату. Як це оцінить ВРП?  Побачимо з часом. Але, найсумніше,  що тут правда в кожного своя, а істинною є встановлений факт незаконного заволодіння корпоративними правами ФГ «Строго О.Ф.» 

До теми: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи

Сьогодні, 1 жовтня 2019 року було заплановано судове засідання, в рамках якого наша сторона оскаржувала б ці «трудові відносини». Бізнес-Варта поїхала знову в Харківську область. Нас там вже знають.  Суд перенесли. На 6 листопада 2019 року.  Перенесли, так перенесли. Поїдемо за місяць туди. 

До теми: У Харкові відбулось засідання Київського районного суду

Цю статтю, як і попередню, я пишу для того, щоб достукатися в першу чергу до представників бізнесу. Якщо на ваш обє’кт «покладуть око», то вас вже не врятує ні сват, ні брат, ні кум. Ні, навіть закон. Ставайте поруч один одного, щоб бути захищеними від тих, хто йде понад законом. А «Бізнес-Варта» допоможе і підтримає разом з нашими адвокатами, ЗМІ та омбудсменами.

До теми: Прес-конференція за участі адвоката ГО «Бізнес Варта» Андрія Находа, на тему: “Ситуація навколо спроби захоплення фермерського господарства “Строгого О.Ф.” у Харківській області: юридичний аспект

І я ще раз хочу привернути увагу представників влади, які, можливо, прочитають ці рядки. Рейдерство – це не лише зловживання повноваженнями реєстратором. Це не лише незаконна перереєстрація, або недолік реєстру. Це ланцюг проблем, які долати потрібно роками, і які є наслідками від першого злочину. І часом ці проблеми, якщо вирвати з ланцюга взаємозв’язків, виглядають  правомірними. Як от, наприклад, працевлаштовані «стрілки». 

1 про “Чому радість не повна, якщо вас «відновили в реєстрі». Частина 2.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *