Ольга Матвіїва (Тригуб): «Я іду в АРМА!»

Я іду в АРМА.

Рішення про участь у конкурсі на членство в громадській раді славнозвісної АРМА прийнято. Документи подані. Пройшли перевірку і я допущена до конкурсу. Думала, десь не там кому поставлю, і не допустять. Адже відфільтрували аж 22 людини. Жаль. Класні люди!
Чекаємо голосування і Вашої активної участі у ньому 2 грудня 2019 року (понеділок).

 До теми: Чи збирається АРМА виконувати рішення суду і приймати ТОВ «НЕСТ» в управління?

АРМА – сруктура, яка була покликана рухати нас до ЄС (де нам мало бути дуже добре), та бути одним із пазлів антикорупційної (кхи-кхи) діяльності часів Яценюка – Петренка – Порошенка. (кхи-кхи). Проїли вони багато грошей донорських. І навіть звітували міжнародним експертам, які вони чудові, але «різнокольорові». Тобто, ідентичної структури в ЄС нема, (щось подібне – є). Адже ми – своєрідні, так би мовити. І ще має пройти трохи часу, щоб зрозуміти чи на правильний шлях стала наша АРМА.

До теми: Олександр Данченко: «Не АРМою єдиною. Обшуки мають бути і в структурах, які прикривали рейдерство»

Чи треба щось таки змінювати. Поки думають, антикорупційні діяння зазнали негативного репутаційного впливу, а бізнес ще більше схилив голову. Бо тут навіть гуляють такі рішення судів, які оскаржити неможливо та ще багато всього.
Важливо розуміти читачам, що моя активна позиція базується ВИКЛЮЧНО на практичному досвіді захисту бізнесу та взаємній «любові» з АРМА в зв’язці з прокуратурою. Тому художній стиль цього тексту – це одне, а факти «Бізнес-Варти» – то інше. І їх АРМА уже не сховає. А в нас все записано на різних носіях! (кхи-кхи).

До теми: Детективи НАБУ здійснюють обшуки в приміщенні АРМА у Києві.

Отже, очолив цю струтуру дуже «чесний» і «вірний» економічним інтересам Держави – Янчук (кхи-кхи). Такий чесний, що аж НАБУ відкрило провадження за нашою заявою а журналісти – розслідувальники активно взялися слідкувати за ним і «компашкою». На мою думку, правильно зробили.

До теми: Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

Свою «чесність» структура під його управлінням проявляла регулярно і добре ставала кісткою в горлі бізнесу і уже навіть «новій команді». Кажуть, що будуть щось змінювати. Надіюся, що не ліжка переставляти. Ок. Добре. Побачимо.

До теми: Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий завод?

Від сьогодні, я буду максимально приділяти уваги цій структурі, і вивертати, розповідати про все, що бачу, знаю, доведено і потрібно вивчити чи змінити. Багато уже зроблено хорошими журналістами та юристами. Залишилося нам стати поруч. Ми це зробимо. Не вперше допомагати один одному!

До теми: Заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА, до НАБУ та ДБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *