Крадіжки зернових вантажів та розукомплектування парку вагонів на залізниці

Громадський аудит Уряду

Крадіжки зернових вантажів на залізниці та розукомплектування вагонів під час руху – систематичне явище в Україні, через яке власники вантажів несуть мільйонні збитки. Збитки, які перевізник – «Укрзалізниця» – відмовляється компенсувати, хоча є всі підстави підозрювати, що ці крадіжки не могли б відбутися без участі самих залізничників.

До теми: Валерій Ткачов: З 2011 року в Україні спостерігається падіння об’ємів перевезених залізницею вантажів

Голова робочої групи «Вантажні залізничні перевезення» Валерій Ткачов і учасники групи Дмитро Федоров (Атланта-Агро) та Валерій Стрілецький (ТЕП Транско) на Форумі «Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій» детально розказали, яким чином обкрадають вантажовласників, і запропонували варіанти, як цього явища позбутися.

До теми: Скільки і як крадуть в ПАТ «Укрзалізниця»?

Це і зміна схеми пломбування вагонів, і контроль над проблемними станціями, де відбуваються крадіжки, про які знають і підприємці, і залізничники, і навіть правоохоронці. На жаль, «Укрзалізниця» відмовляється йти на діалог щодо цієї проблеми.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Громадський аудит Уряду
Брифінг у Верховній Раді України, присвячений питанню ринку землі

Народні депутати, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Сергій Лабазюк, Сергій Вельможний, Сергій Шахов та Олександр Сухов разом з представниками агросектору провели брифінг у Верховній Раді України, присвячений питанню ринку землі. До теми: Голова Ради ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко про ринок землі в Україні Основні тези виступаючих: –          Законопроект, внесений Комітетом …

Громадський аудит Уряду
У роботі із запобігання крадіжкам на залізниці з’явився прогрес

Пограбування потягів! Це не кінофільм про історію Дикого заходу США. Це сучасні реалії української залізниці, де проблема крадіжок набуває масштабів питання національної безпеки. Адже крадуть не лише вантажі, а й навіть запчастини з вагонів. «Бізнес-Варта» вже піднімала цю тему на Форумі «Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій». …