Зобов’язали набу розпочати кримінальне провадження щодо фігурантів справи рейдерського заволодіння пат “хорольський молоконсервний комбінат дитячого хачування”, серед яких діючий суддя верховного суду

Сьогодні триває активна фаза збирання інформації та її аналізу в рамках «Громадського аудиту Уряду». Важливо, що представники бізнесу не мовчать, діляться своїми проблемами, а найголовніше – самі пропонують варіанти рішень, беруть участь у профільних робочих групах.  Робота буквально кипить. Зустрічі змінюють одна одну. Нові ідеї, нові факти, нові люди.

Але паралельно «Бізнес-Варта» не забула й про інші поточні завдання. Ми продовжуємо супровід справ по захисту бізнесу від рейдерства та по відстоюванню порушених прав власності. Разом з підприємцями ми ходимо до судів і контролюємо слідство. І мені приємно відзначати як тактичні, так і стратегічні здобутки на цьому шляху.

Зокрема, маю важливу новину, що буде цікавою нашим читачам та представникам ЗМІ. Через суд нам вдалося зобов’язати Національне антикорупційне бюро зареєструвати кримінальне провадження щодо фігурантів рейдерського заволодіння ПАТ “Хорольський молоконсервний комбінат дитячого зачування”,  серед яких є нині діючий суддя Верховного Суду Касаційного господарського суду Іван Міщенко, який, за словами власника Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів, є не просто фігурантом справи про рейдерське захоплення цього заводу, але й одним з організаторів злочинної схеми. Цю тему ми неодноразово піднімали у медіа, в персональних розмовах з правоохоронцями і посадовцями, на прес-конференціях та кількох антирейдерських форумах. Ми неодноразово демонстрували, що для нас недоторканих немає. Сподіваємося, що й для слідства теж.

Робота триває. Подібних новин буде більше. Слідкуйте за «Бізнес-Вартою». Разом ми не дамо спустити на гальмах те, чого досягали роками роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *