Розвиток логістики в країні: яким шляхом рухатися?

Валерій Ткачов, голова логістичного напрямку ГО «Бізнес-Варта», член експертної ради при Міністерстві інфраструктури України розповів про розвиток логістичного напрямку і якими шляхами повинна рухатися наша держава.

Потенціал Української залізниці значно перевищує на сьогодні потреби ринку. Але, враховуючи, технічний стан «Укрзалізниці», то вона не в стані забезпечувати потреби зростаючої економіки України».
«Основна причина того, чому стали перевозити залізничною дорогою утричі менше ніж могли б – це плачевний технічний стан «Укрзалізниці». На сьогодні з 20 тисяч кілометрів залізничної колії , приблизно,половина не виконані ремонтні роботи, приблизно на двох тисячах взагалі є заборона про рух і велика кількість залізних шляхів з обмеженнями по швидкісному режиму. Але найбільша проблема – це локомотиви, а точніше в робочому режимі діють на сьогодні лише 2300, які не в стані забезпечити потрібний вантажообіг для України. На сьогодні, конкретно по зерновим вантажам, крадуть приблизно 200 млн. грн. на рік – це сума збитків учасників ринку».
На думку Валерія Ткачова, для переобладнання усіх вагонів-зерновозів буде достатньо 50 млн. грн. Проте також додатково треба займатися залізничними станціями, на яких відбуваються крадіжки.
«Без «Укрзалізниці» не виживе жодна галузь економіки, тому вкрай необхідно її рятувати!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *